Lanova Ankastre Ana Bayii

Lanova ankastre yüzlerce mağazasına bir yenisini daha ekledi. Şahan Mobilya olarak Lanova Ankastre nin Yalova ana bayiliğini aldık.

Lanova ankastre yüzlerce mağazasına bir yenisini daha ekledi. Şahan Mobilya olarak Lanova Ankastre nin Yalova ana bayiliğini aldık. Türkiyenin heryerinde yaygın servis ağı, 10 yıl yedek parça ve 2 yıl ürün garantisi sunan lanova ürünlerine artık mağazamızdan ulaşabilirisniz.

Yerli Üretim: Lanova Ankastre 100% yerli üretim olup türkiyede üretilmekte ve türkiyenin heryerinde satılmakta.

Bol yedek parça: Lanova Ankastre yerli üretim olmasından dolayı yedek parça sıkıntısı çekilmez her çeşit yedek parçası bol milktarda bulunmaktadır.

Kaliteli Ürün: Bildiğiniz üzere ankaste ürünleri üreten ve ithal eden birçok firma var. Bu ürünlerin birçoğu katlitesiz ürünlerdir. Lanova Ankastre ise kaliteden ödün vermeyen misyonu ile ankastre ürünlerde kaliteli, yenilikçi ve işi ankastre üretmek olduğundan sektörün öncüsü şirketleri arasındadır.

Bol Çeşit: Lanova Ankastre işi ankastre üretmek olduğundan sürekli olarak sektörün öncüsü konumundadır Örneğin: Renkli ankastre leri ilk olarak lanova ankastre üretmiş olup diğer firmalar lanova ankastre den örnek alıp renkli ankastre üretimine başlamıştır.

Sizde kaliteyi uygun fiyata bol seçenek içninden karar verip almak istiyorsanız mağazamıza szileride bekliyoruz.

ŞAHAN MOBİLYA..

TEKLİF İSTE

Mağaza mağaza dolaşmaya son !
Web sitemizdeki bu form aracılığı ile hemen bize mesaj gönderin biz sizi arayıp evinizde keşif ve Fiyatlandırma yapalım.
Siz gezip yorulmayın, Bize ulaşın biz size gelelim.

Hadi hemen formu doldur evinin mobilya ihtiyacını en iyi şekilde biz yapalım.

Adres

Mağaza: Süleymanbey Mah.
Mimar Sinan Cad. No:73/B
Yalova/Merkez

Atölye: Kirazlı Merkez Mah.
98. Sok. No:16/3 Kirazlı / YALOVA

İletişim Bilgileri

Müşteri Hizmetleri
0850 302 40 28
Celal ŞAHAN
0532 581 63 41
info@sahanmobilya.com