Bunu Biliyormuydunuz?


Membran Kapaklarsa sıkça görülen sararma güneşin pvc malzemeler üzerindeki hızla gerçekleşen korozyon etkisi sayesinde olmaktadır.

Bu sararma olayı membran kapaklarda genelde parlak yezeye sahip memran kapaklarda görülür. Bu yüzden Şahan Mobilya olarak biz parlak membran kapaklı mobilya siz istesenizde yapmıyoruz. Bu günlerde instagram ve facebook da çokça karşınıza çıka n sararmış kapakların yüzeyini kolayca soyup çıkartıp boyama yapma videoları bu sararmış membran kapaklarda uygulanan basit ve düşük maliyetli bir çözümdür ama kalıcı çözüm değildir boya da sararma yapar ve birkaç kez boyama yaptığınız yüzey artık kötü bir görüntüye neden olur. Asıl çözüm eğer dolabınızın ihtiyacınızı karşıladığını düşünüyorsanız kapklarını değiştirmektir. kapaklarınım mat membran veya akrilik kapak ile değiştirmeniz önerilir.
 

Şahan Mobilya -  Ali ŞAHAN
Bizi Takip Edin

Sosyal medya platfomlarında da firmamızı takip edin.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 100% mobil uyumlu web sitemiz yayında. Her türlü mobilya ihtiyaçlarınız için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli kalifiye usta kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Adres
 • Mağaza: Süleymanbey Mah. Mimar Sinan Cad. No:73/B Yalova/Merkez

  Atölye: Kirazlı Merkez Mah. 98. Sok. No:16/3 Kirazlı / YALOVA
İletişim Bilgileri
 • Müşteri Hizmetleri
  0850 302 40 28
  Celal ŞAHAN
  0532 581 63 41
  info@sahanmobilya.com

Şahan Mutfak Mobilya

1989 dan beri kaliteli malzeme ve hizmetin adresi Şahan Mobilya

Sosyal Hesaplar