dsfdsfdsfsfdsfsdfsdfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdsfdsffdsfd


Compact Laminat

Compact Laminant Nedir ?

Fenol esaslı reçine emdirilmiş çok sayıda kraft kâğıdı tabakasının ön ve arka yüzeyine melamin esaslı dekor tabakası uygulanması ve yüksek ısı (150°C) ve yüksek basınç (100 bar kg/cm2) işlemlerine tabi tutulmasıyla üretilen homojen cephe giydirme levhalarıdır. Kalınlık olarak 2mm ile 40mm arasında üretim yapılabilmektedir. Genel olarak; kabin sistemlerinde 12mm, cephe kaplamalarında 4-6-8mm ve laboratuvar tezgahlarında 20mm kalınlık uygulanır.

 

Özellikleri ?

Darbe ve mekanik basınçlara karşı dayanıklıdır. Yangın geciktirici özelliğe sahiptir. Çürümez, donmaz, bakteri barındırmaz ve spor oluşumunu engeller. Çizilmeye, çatlamaya ve kırılmaya karşı dayanıklılığı çok yüksektir. Homojendir, sudan etkilenmez.

 

Nerelerde Kullanılır ?

Tuvalet, duş ve soyunma kabini, Mutfak ve lavabo tezgahı, Pisuvar bölmesi, Soyunma dolabı, Oturma bankı, Cephe ve Duvar Kaplamaları, Ameliyathane kaplaması, Laboratuvar tezgahı, Dış mekanlar için masa tablası

İhtiyaca özel tercihlerle birlikte suya karşı dayanıklılık gerektiren her türlü ıslak alan çözümünde uygulanabilmektedir.


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 100% mobil uyumlu web sitemiz yayında. Her türlü mobilya ihtiyaçlarınız için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli kalifiye usta kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Adres
 • Mağaza: Süleymanbey Mah. Mimar Sinan Cad. No:73/B Yalova/Merkez

  Atölye: Kirazlı Merkez Mah. 98. Sok. No:16/3 Kirazlı / YALOVA
İletişim Bilgileri
 • Müşteri Hizmetleri
  0850 302 40 28
  Celal ŞAHAN
  0532 581 63 41
  info@sahanmobilya.com

Şahan Mutfak Mobilya

1989 dan beri kaliteli malzeme ve hizmetin adresi Şahan Mobilya

Sosyal Hesaplar